Zmiana miejsca kwestowania samorządowców

W niedzielnym 27. Finale WOŚP zagrają także samorządowcy z miasta i powiatu. W tym roku puszka na datki stanie przed Muzeum Ziemi Sochaczewskiej i Pola Bitwy Nad Bzurą. Już wiemy, że do wsparcia Orkiestry zachęcać będą m.in. radni:

10.00-11.30
Sylwester Zdzieszyński, Marcin Cichocki, Agata Kalińska – naczelnik Wydziału Sportu i Organizacji Pozarządowych UM

11.00-12.30
Andrzej Kuśmirek i Zofia Denisiewicz

12.00-13.00
Alicja Korkosz, Jolanta Kulpa-Szczepaniak i Adam Kloch

13.00-14.30
Magdalena Zborowska, Daniel Janiak, Agata Kalińska – naczelnik Wydziału Sportu i Organizacji Pozarządowych UM

W tegorocznej kweście zapowiedzieli też swój udział burmistrzowie. 

Od początku, gdy WOŚP zaczęła grać dla chorych dzieci, w zbiórkę pieniędzy angażowali się także radni i pracownicy jednostek samorządowych. Przypominamy, że przez lata puszka na datki stała przed domem kultury przy ul. Żeromskiego. W tym roku jest zmiana – samorządowcy będą czekać na sympatyków WOŚP przed Muzeum Ziemi Sochaczewskiej i Pola Bitwy nad Bzurą.