Serduszko WOŚP nr 96 wręczone zwycięzcy licytacji

Szef sochaczewskiego Sztabu WOŚP i zarazem komendant Hufca ZHP hm. Krzysztof Wasilewski wręczył Serduszko z numerem 96 wraz z certyfikatem zwycięzcy licytacji, która odbyła się na antenie Radia Sochaczew podczas jubileuszowego 25. Finału WOŚP 15 stycznia. Serduszko wygrał pan Grzegorz Felczak – właściciel firmy Hegor (na zdjęciu z prawej), kwotą 41 tysięcy złotych.

Przypomnijmy, że tegoroczna licytacja Złotego Serduszka WOŚP była wyjątkowa. Walczyło o nie kilka firm, a do ostatnich minut firmy Hegor i Lamela. Ostatecznie Serduszko wylicytował Hegor, jednak Lamela zdecydowała się na szczególny gest. Jej właściciel poinformował, że dodatkowo na rzecz WOŚP przeznaczy 40 tysięcy złotych, które oferował w licytacji. Zatem można powiedzieć, że Złote Serduszko kosztowało w sumie 81 tysięcy złotych.

 

Licytacja Złotego Serduszka WOŚP