Pierwsi wolontariusze wrócili z telewizyjnego studia

Młodsi uczestnicy sochaczewskiego Sztabu WOŚP – zuchy i harcerze – wrócili zadowoleni ze studia telewizyjnego z Warszawy. Wszyscy brali udział w zajęciach z pierwszej pomocy oraz atrakcjach przygotowanych przez WOŚP na tegoroczny Finał. Dobry humor towarzyszył im aż do powrotu. Młodsi i starsi świetnie się bawili, co widać na zdjęciach. Dlatego te wyjazdy są formą podziękowania za pomoc i granie dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

W tym roku studiem Orkiestry są studia „polowe” rozstawione pod Pałacem Kultury i Nauki w centrum Warszawy. W ogromnych namiotach ulokowano studio telewizyjne podzielone na dwie części – studio medyczne i studio centralne. Oba są otwarte dla wolontariuszy i gości. Na zewnątrz zaś, pod PKiN przygotowano dla wszystkich odwiedzających zabawę w rytmie najlepszej muzyki.