Nad jeziorem i w górach

W pierwszych tygodniach nauki postanowiliśmy wraz z wami powspominać tegoroczną Harcerską Akcję Letnią.

W tym roku z oferty przygotowanej przez sochaczewski hufiec skorzystało blisko 500 dzieci i młodzieży. Młodzi ludzie wypoczywali na trzech turnusach obozów pod namiotami zorganizowanych nad jeziorem Wiejskim na terenie stanicy harcerskiej w Łąkie na Kaszubach, dwóch turnusach kolonii w Murzasichlu k. Zakopanego oraz dwie drużyny na obozach w Bieszczadach. W programie każdego z nich były wycieczki piesze i autokarowe, gry i zabawy, kąpiele w jeziorze, dyskoteki, karaoke, festiwale piosenki, zajęcia sportowe, ogniska, seanse filmowe. Dodatkowo uczono się żeglarstwa, kajakarstwa i ratownictwa. A to co zobaczyli i jak się bawili można obejrzeć na zdjęciach. Galeria będzie na bieżąco poszerzana. Zaglądajcie do nas!

Pierwszy turnus obozu w Murzasichlu k. Zakopanego

Kolonia zuchowa w Murzasichlu k. Zakopanego

4 Sochaczewska Drużyna Harcerska “Koniczyna” wybrała się na swoje wakacje w Bieszczady do Dwernika nad rzeką San.

Bieszczadzka Pasja czyli 18 WDH na swoim obozie

A tak bawiono się w hufcowej stanicy w Łąkie na Kaszubach, organizowane tam obozy pod namiotami są już tradycją.