Na wieczną wartę odeszła druhna hm. Alicja Budnik

Z głębokim żalem przyjęliśmy wiadomość, która okryła nas smutkiem. Na wieczną wartę odeszła 28 kwietnia w wieku 75 lat druhna harcmistrz Alicja Budnik, wieloletni pedagog i instruktor naszego hufca. W czasie swojej służby pełniła szereg funkcji. Z pewnością wielu zapamiętało Ją jako komendantkę obozów i zimowisk organizowanych przez hufiec czy członkinię Komisji Stopni Instruktorskich. Wychowawczyni wielu harcerskich pokoleń. Jej służba zawsze była pełniona z wielką odpowiedzialnością i ogromną pasją.

Druhna Ala pozostanie w naszej pamięci jako niezawodna instruktorka i wspaniały człowiek. Dla każdego miała otwarte serce i szczery uśmiech, który potrafił łagodzić spory i nie raz rozwiązywał trudne sprawy.


Rodzinie i Najbliższym składamy serdeczne wyrazy współczucia i słowa otuchy.

 

Druhnę Alę pożegnamy ostatnim ‘Czuwaj’ w sobotę, 5 maja 2018 r. o godz. 13.00 podczas mszy św. w kościele pw. Matki Boskiej Nieustającej Pomocy w Boryszewie, a później na cmentarzu parafialnym w Sochaczewie przy ul. R. Traugutta.

 

Cześć Jej pamięci!

Zuchy, harcerze i instruktorzy
Hufca ZHP Sochaczew