Mazowiecka zostaje w domu

Nie odbywają się zbiórki oraz wszelkie spotkania harcerskie. Decyzja ta podyktowana jest zapewnieniem zdrowia i bezpieczeństwa publicznego. To dla nas wszystkich bardzo trudny czas. Czas, który wymaga zmian i niecodziennych działań. Czas na modyfikację działań programowych w taki sposób, żeby zapewniały mazowieckim zuchom i harcerzom dostęp zdalnej działalności wychowawczej.

W tym celu stworzyliśmy takie miejsce w sieci, gdzie na ten niełatwy czas przenosimy działalność programową Chorągwi. To tu będziemy umieszczać pomysły, inspiracje, ale też gotowe przepisy na zbiórki. Nasze wspólne, MAZOWIECKIE!

💬 Oprócz fejsbookowej wersji, uruchomiliśmy także stronę internetową, którą znajdziecie pod adresem www.mazowieckazostajewdomu.zhp.pl lub www.mazowieckazostajewdomu.pl

Zachęcamy do przekazywania informacji dalej i rozpowszechniania jej wśród zuchów, harcerzy, instruktorów, rodziców oraz wszystkich znajomych i przyjaciół.

Z dnia na dzień można znaleźć coraz więcej pomysłów na to, jak produktywnie wykorzystać czas spędzany w domach i jednocześnie dbać o wszechstronny rozwój naszych zuchów oraz harcerek i harcerzy.