Licytacja Złotego Serduszka WOŚP

Jak co roku, podczas zbliżającego się 26. Finału WOŚP, wśród orkiestrowych gadżetów tradycyjnie znajdzie się ten najcenniejszy – Złote Serduszko WOŚP. W tym roku przypadło nam Serduszko z numerem 95, które zostanie “zlicytowane” w niedzielę na antenie Radia Sochaczew.

Złote Serduszka stały się najbardziej prestiżowymi symbolami społecznego zaangażowanie osób i firm w 26-letniej historii Fundacji WOŚP. Ich licytacja to jedno z najważniejszych przedsięwzięć realizowanych w czasie Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Serduszka powstają ze złota otrzymanego w czasie poprzedniego Finału. Jak co roku zostało ich wyprodukowanych sto, każde jest oznaczone numerem. Zwyczajowo Serduszka od numeru 91 do numeru 99 Fundacja przekazuje do licytacji w sztabach. Pozostałe trafiają do ogólnopolskiej licytacji w mediach oraz Internecie.

Chętnych do wzięcia udziału w Licytacji Najbardziej Hojnych Darczyńców zapraszamy w dniu Finału od momentu rozpoczęcia pierwszego łączenia (godz. 14.00) do późnych godzin wieczornych (godz. 20:00). Finał licytacji to najbardziej emocjonujący moment całodniowej radiowej licytacji.

W zorganizowaniu i prowadzeniu licytacji wspiera nas niezmiennie od wielu lat Radio Sochaczew.

 

Przypominamy, że w ubiegłym roku o Złote Serduszko WOŚP z numerem 96 walczyło kilka firm. Ostatecznie wylicytowała je firma Hegor za kwotę 41 tysięcy złotych. Jednak firma Lamela postanowiła dodatkowo przeznaczyć 40 tysięcy złotych, które oferowała w licytacji. Zatem można powiedzieć, że Złote Serduszko o numerze 96 kosztowało w sumie 81 tysięcy złotych.